Podziękowania dla gości z okazji Komunii Świętej

 

12.04.15

Przedstawiam Aniołki, podziękowania dla gości Komunijnych. Uśmiechnięte buzie ucieszą obdarowanych i będą miłą pamiątką tak ważnego dnia.

Podziękowania dla Rodziców

 

22.03.15

Nadeszła wiosna, a z nią idą Śluby. W szczególnym dniu Młode Pary chcą, jak najpiękniej podziękować swoim rodzicom, świadkom, chrzestnym. Na taką właśnie okazje zostały stworzone te podziękowania. Anioły w kolorowej ramce będą uroczym upominkiem i pamiątką. Podziękowania są w pełni personalizowanie, umieszczam na nich dowolną dedykację, daty czy imiona.

Podziękowania dla Gości

 

1.02.15

 

Tak prezentują się przykładowe podziękowania dla Gości weselnych. Serduszka posiadają magnes i dostępne są w wielu wzorach i wariantach kolorystycznych. Będą miłą pamiątką dla bliskich osób, tym bardziej gdy na stałe zagoszczą w ich domach, jako magnesy na lodówce :)

Pamiątka chrztu świętego

 

29.01.15

NOWOSĆ! Anioł stróż z imieniem Dziecka, to nowy wzór pamiątek Chrztu Świetego dostępny w Pracowni. Ramka ozdobiona została fakturowanym tłem, wstażeczką i kwiatową wycinanką. Obrazek, może być również prezentem urodzinowym lub pamiatką Komunii Św.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - UPOMINKI OD WNUCZĄT

 

21.01.15

Prezentujemy Aniołki, upominki z okazji Dnia Babci i Dziadka. Każdy z aniołków ma aż 20 cm! :)

ZAPROSZENIA, WINIETKI... CZYLI ŚLUBNA GALANTERIA PAPIERNICZA W PRACOWNI

 

12.01.15

Już niebawem oficjalna oferta Pracowni zostanie wzbogacona o zaproszenia na takie okacje jak Ślub, Chrzest czy Komunię. Do stworzenia wzorów na zaproszeniach i winietkach użyłam moich autorskich grafik, które wykonuje ręcznie. Głównym motywem stało się serce z kwiatów oraz "zakochane różowe ptaszki" w kolorze przewodnim uroczystości.

Święta w Pracowni Artesanato

 

22.12.14

W tym roku Święta zapowiadają się naprawdę anielsko! Cała Pracownia oblężona jest przez Aniołki w falbaniastych sukienkach. Postawilam na czerwony i bialy kolor, który kojarzy mi się ze świątecznym nastrojem, oraz motyw delikatnej śnieżynki na serduszkach Aniołków.

 

Przy tej okazji życzę Wszyskim WESOLYCH ŚWIĄT! :)

copyright Pracownia Artesanato

 

FACEBOOK

ALLEGRO